Image

Co nas wyróżnia?
Twoje pierwsze myśli: Czy odnajdę się w tej firmie? Jakie są warunki pracy? Pewnie pytań jest więcej, ale my znamy na nie odpowiedź. Przeczytaj sam.
[kafle odwracane]
 Elastyczność – po obróceniu: Każdy ma swój rytm życia. Dbając o work-life-balance to my dopasowujemy się do Ciebie. Ty decydujesz czy pracujesz z biura, z domu, czy hybrydowo. Rozumiemy sytuacje losowe.

 Płaska struktura – po obróceniu: Problemy komunikacyjne na linii przełożony↔pracownik to u nas historia, która nigdy nie miała miejsca. Otaczamy nasz zespół opieką menadżerów i nie jesteśmy obojętni na problemy zawodowe, jak i prywatne.

 Zaufanie – po obróceniu: Ufamy Ci, dlatego masz swobodę do działania. Nie ograniczamy i nie podcinamy skrzydeł. Masz pomysł, który usprawni aplikację? Pokaż go nam!

 Swobodna atmosfera – po obróceniu: „Proszę Pani/Pana” to nie u nas! Tu jesteśmy na „Ty”. Nie mamy dress code i lubimy nieformalną atmosferę.

 Odpowiedzialność – po odwróceniu: Działamy dla dużych klientów, którzy liczą na najwyższą jakość. Nie obawiaj się, ponieważ 30% naszej struktury to doświadczeni seniorzy, którzy skutecznie wspierają zespoły. Działaj swobodnie i odpowiedzialnie. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

 Praca zespołowa – po obróceniu: To nie puste hasło, a codzienność naszej załogi. Pamiętasz: 98% załogi TTSW deklaruje, że może liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu, a 94% uważa ludzi za jeden z najważniejszych atutów firmy.

 Rozwój – po obróceniu: Potrzebujesz szkoleń? A może chcesz rozwijać inne talenty? Wspieramy w rozwoju zarówno tych doświadczonych, jak i niedoświadczonych. Dofinansowujemy szkolenia zewnętrzne, jak i wewnętrzne, wspieramy Twój rozwój.

 Pasja – po obróceniu: My nie pracujemy, bo my tym żyjemy. Nasza praca to nasza pasja. Dzielimy się swoim hobby i wzajemnie inspirujemy w ramach wspólnych akcji jak np. „Hobby w TTSW”.

 Wsparcie rodziców – po obróceniu: Masz małe dzieci? Obawiasz się jak to będzie? Na nas możesz liczyć – wspieramy rodziców zarówno przy pomocy systemu benefitów, jak i organizując zajęcia dla dzieci. Rozumiemy niedyspozycyjność, gdy musisz zająć się pociechą.