Image

Kiedy do nas dołączysz zyskasz coś więcej niż tylko pracę. Zyskasz kompanów i kompetentny zespół, który zawsze pomoże. Podczas praktyk możesz też liczyć na:
– dołączenie do zespołu kompetentnych, profesjonalnych i doświadczonych specjalistów, którzy z powodzeniem realizują prestiżowe projekty informatyczne,
– otrzymywanie wsparcia i wskazówek od mentorów poświęconych Twojemu rozwojowi zawodowemu,
– przyjazną i nieformalną atmosferą w TTSW, gdzie cenimy sobie współpracę i pracę w małych i dobrze skoordynowanych zespołach,
– uczestnictwo w programie stażowym, którego celem jest wyposażenie Cię w kompetencje niezbędne dla wybranej przez Ciebie ścieżki kariery.
Jeśli zdecydujesz się kontynuować z nami współpracę po zakończeniu praktyk, zaoferujemy Ci kompleksowy pakiet benefitów, począwszy od karty Multisport, a skończywszy na dostępie do usług wsparcia, takich jak psycholodzy czy trenerzy.
Cenimy Twój wkład i wierzymy w sprawiedliwe wynagrodzenie, dlatego za udział w praktykach również otrzymasz wynagrodzenie.
Dołączając do naszego programu praktyk, będziesz mieć możliwość uczenia się, rozwoju i wywarcia znaczącego wpływu na rozwój firmy, jednocześnie otrzymując od nas wsparcie i korzyści, na które zasługujesz.