Image

Pracuj nad ambitnymi projektami w środowisku, które doceni twój talent!

Bądź częścią zespołu, który ma wpływ na procesy biznesowe w firmach. Razem z nami twórz przyszłość. Dołącz do nas i skup się na tym, co robisz najlepiej.

”Praca wypełni ci dużą część życia. Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla ciebie jest miłość do tego, co się robi.”
(Steve Jobs)

Oferty

Elastyczne i jasne warunki.

Ty się rozwijasz, a my zyskujemy najlepsze talenty z rynku. Coraz więcej osób decyduje się na rezygnację z pracy na pełen etat i skorzystanie z możliwości samodzielnego decydowania o tym, kiedy, gdzie i jak angażuje się w projekty i zadania związane z pracą.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.

Podzieliliśmy nasze strefy kariery na: Kandydaci i Praktykanci. Dzięki temu znajdziesz tu informacje, których szukasz. Pracując z nami otrzymasz dostęp do różnych możliwości i będziesz współpracować z różnymi branżami i firmami. W rezultacie nie tylko zdobędziesz więcej doświadczenia, ale także rozwiniesz różnorodne umiejętności, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś. Pracuj tak, jak lubisz. I rozwijaj swoje technologiczne talenty!

Jak to działa?

Jesteś ekspertem lub dopiero zaczynasz swoją technologiczną drogę przyszłości? Dobrze trafiłeś! Dzięki nam możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej, a my pomożemy Ci jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży oprogramowania, zatrudniamy ponad 300 pracowników i zrealizowaliśmy ponad 500 krajowych i międzynarodowych projektów. Dzięki naszej elastyczności, pracy zdalnej i zwinnej kulturze udało nam się utrzymać 100% zdolności operacyjnej w każdej sytuacji. Praca z nami oznacza dostęp do najwyższej klasy narzędzi, środowiska przyjaznego programistom i ambitnych projektów, a wszystko to w atmosferze przyjaźni i wsparcia, co potwierdzają nasze wewnętrzne badania.

0 %
załogi ceni sobie nieformalną atmosferę w firmie
0 %
załogi uważa, że atmosfera jest atutem pracy w TTSW
0 %
twierdzi, że firma ma szacunek względem ich życia prywatnego
0 %
twierdzi, że może polegać na koleżankach i kolegach z pracy
0 %
uważa, że ich praca zdalna jest efektywna
0 %
uważa, że elastyczne godziny pracy są atutem pracy w TTSW

Oferty