Image
"Innowacja odróżnia lidera od naśladowcy"
Steve Jobs

W Transition Technologies-Software (TTSW) zajmujemy się tworzeniem oprogramowania i doradztwem IT .
Myśląc o cyfryzacji procesów w firmie, mówimy o uprawnieniu zachodzących w niej procesów biznesowych – od obiegu dokumentów, faktur, przez procesy sprzedaży po obsługę HR. Firmy na własną rękę korzystają z oprogramowań np. do księgowości, ewidencji korespondencji, etc. My nie zmieniamy tych programów, my integrujemy je z naszymi rozwiązaniami, migrujemy dane z systemu do systemu. Jednym słowem – ułatwiamy Twoją pracę.
Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i niestandardowych rozwiązań dla klientów z różnych branż. Koncentrując się na technologii i wiedzy specjalistycznej, oferujemy szeroki zakres usług, które pomagają firmom rozwijać się w erze cyfrowej.
Szeroka gama usług pozwala firmom na szybką i sprawną transformację cyfrową, optymalizację ich działalności i osiągnięcie celów strategicznych.
Naszym celem jest dostarczanie wyjątkowych rozwiązań i partnerstwo z naszymi klientami w celu zapewnienia im długoterminowego sukcesu.
A bezpieczeństwo? Oto też dbamy. Wdrożenie procesu Secure Software Development Lifecycle (SSDLC) w całym cyklu tworzenia oprogramowania gwarantuje bezpieczeństwo kodu. Proces obejmuje zintegrowanie praktyk bezpieczeństwa z procesem tworzenia oprogramowania (SDLC) – więcej możesz przeczytać na stronie o SSDLC .

Webone About

divider