Image

Transition Technologies-Software to nie firma, a społeczność, którą tworzą ludzie z pasją do programowania, jak i automatyzacji procesów biznesowych. Nie mówimy o sobie firma – mówimy zgrany zespół.

Od ponad 30 lat świadczymy profesjonalne usługi programistyczne i konsultingowe. W ramach Grupy Kapitałowej Transition Technologies, TTSW ugruntowało swoją pozycję lidera w produkcji oprogramowania z zakresu gazownictwa, elektroenergetyki oraz sektora publicznego. Pracownicy TTSW zrealizowali ponad 500 projektów i obecnie w firmie pracuje ponad 300 specjalistów, w tym programistów Java, Front-End, C++, .NET, Oracle Database, aplikacji mobilnych na Androida i iOS, projektantów UI/UX oraz testerów oprogramowania. Nasz zespół stale się powiększa o kolejnych specjalistów i pasjonatów branży ITC.

TTSW jest częścią Grupy Kapitałowej Transition Technologies, która powstała w 1991 roku. Obecnie Grupa zatrudnia ponad 2000 pracowników, a jej biura operacyjne zlokalizowane są na 3 kontynentach. Kapitał spółki jest w 100% polskim kapitałem, co jest znaczącym osiągnięciem w dzisiejszym zglobalizowanym środowisku biznesowym.

Pracownicy TTSW są zaangażowani w projekty całej Grupy, od dostarczania kompleksowych rozwiązań, po dbanie o ich utrzymanie. Takie podejście pomogło nam budować długoterminowe relacje z klientami i skutecznie realizować nowe projekty. Umiejętność dostosowania specjalizacji zespołów outsourcingowych do wymagań technologicznych i projektowych to kolejny kluczowy czynnik, który przyczynił się do naszego sukcesu.

TTSW to ludzie, dzięki którym firma prosperuje w branży IT, będąc na bieżąco z najnowszymi narzędziami i technologiami, zapewniając wyjątkową obsługę klienta i wspierając przyjazne środowisko pracy, które zachęca do rozwoju zawodowego.