Image
"Sami możemy zrobić tak niewiele, razem możemy zrobić tak wiele"
Helen Keller

Cyfryzacja codzienności, digitalizacja procesów biznesowych i pojawiająca się sztuczna inteligencja, której zadaniem będzie wspierać pracę i rozwój firmy, to już nie mrzonki inżynierów, programistów czy pasjonatów technologii. To nasza codzienność, zarówno ta prywatna, jak i biznesowa.

I to właśnie z tej codzienności, z potrzeby automatyzacji procesów biznesowych, zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie – powstała nasza firma – Transition Technologies-Software (TTSW). Dzięki społeczności prawie 400 wyjątkowo utalentowanych specjalistów, Transition Technologies-Software toruje drogę do nowej ery postępu technologicznego.

Jeśli chcesz nas lepiej poznać kliknij poniżej.

Nasza
firma...

to
profesjonaliści...

myślący
ekologicznie...

i wspierający
innych.

Od ponad
30 lat...

jesteśmy
blisko Was.

Webone About

Transition Technologies-Software jest firmą, która na nowo definiuje możliwości rozwoju i cyfryzacji. W świecie, który w coraz większym stopniu polega na najnowocześniejszych rozwiązaniach i oprogramowaniu, TTSW jest liderem w dostarczaniu profesjonalnych usług programistycznych i konsultingowych. Nasza historia to ponad 30 lat naznaczonych ciągłą ewolucją technologiczną. Naszą misją jest:

divider


dostarczanie profesjonalnych usług i ekspertów z sektora ITC,rozwój istniejących już rozwiązań, które zaspokajają unikalne potrzeby firm, organizacji i instytucji,dążenie do zapewnienia przewodniej pozycji w dostarczaniu usług zarządzanych dla potrzeb ITC sektora publicznego.


0
Zrealizowanych projektów
0
Specjalistów
0
Co do wielkości spółka Grupy Kapitałowej
0
Biur na terenie Polski

Wiemy, że rozwój technologii oraz powszechniejsza digitalizacja procesów to nie tylko modne hasło, ale siła transformacyjna, która ma moc zrewolucjonizowania branż i napędzania ich rozwoju. Nasz zespół tworzą między innymi programiści Java, Front-End, C++, .NET, Baz Danych Oracle, aplikacji mobilnych Android i iOS, UI/UX designerzy oraz testerzy oprogramowania i pentesterzy (testerzy bezpieczeństwa), świadczący usługi na najwyższym poziomie.

Przyjazne środowisko pracy, rozwój zawodowy, znajomość i wykorzystywanie najnowszych narzędzi oraz technologii, umożliwiają nam spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Dzięki naszej wiedzy i nieustannemu dążeniu do innowacji wykorzystujemy potencjał technologii do tworzenia inteligentnych systemów, które przesuwają granice tego, co jest niemożliwe.

Co robimy

Współpracuj z nami