Image

Oficjalna inauguracja koszalińskiego biura nastąpiła 3 listopada 2014 roku, przy ulicy Morskiej 2, później przenieśliśmy się na ulicę Szczecina 25a. Jednak wszystko zaczęło się wiosną 2013 roku.

Nim otwarliśmy nowe biuro

W 2013 roku przeprowadziliśmy badanie rynku w Koszalinie. Koszalin jako miasto, zarówno z bogatą historią, jak i predyspozycjami do rozwoju, spełniło nasze oczekiwania. Początkowo napływ CV pracowników z tego regionu był niewielki. Stąd też wracając tutaj na przełomie marca i kwietnia 2014 roku, a zarazem wznawiając rozmowy w sprawie powołania kolejnego oddziału firmy Transition Technologies, wiedzieliśmy, że musimy mieć plan. W tym czasie odbyły się dwa znaczące spotkania: jedno z władzami miasta oraz drugie na Politechnice Koszalińskiej, gdzie przedstawiliśmy profil naszej firmy oraz koncepcję organizacji oddziału. Spotkania te okazały się owocne. I od tego momentu z początkiem wakacji podjęto rozmowy, dotyczące ustalenia warunków współpracy z doktorem Grzegorzem Górskim (obecnym dyrektorem operacyjnym biura), który zdecydował się na zbudowanie zespołu od podstaw.

Morze relaksuje i inspiruje

Czerpiąc inspirację z nadmorskiej scenerii, nietrudno domyślić się, że wnętrza nawiązują do polskiego morza. Warto zauważyć, że Koszalin może pochwalić się nawet palmą, podarowaną przez zespół TAD, która zajmuje szczególne miejsce w naszej kuchni i jest wyjątkową ozdobą.
W listopadzie 2014 r. zaczynaliśmy z zespołem ośmiu pracowników. W początkowej fazie byli zdalnymi członkami istniejących zespołów projektowych, np. pracujących na rynku energii. W miarę jak zdobywali doświadczenie i podnosili swoje kwalifikacje, zaczęliśmy tworzyć odrębne zespoły technologiczne. Obecnie nasza koszalińska załoga TTSW liczy 50 utalentowanych osób.
Pracownicy oddziału wysoko cenią miłą i przyjazną atmosferę. Integracji zespołu sprzyjają różne inicjatywy i wydarzenia. Już w pierwszych miesiącach działalności biura organizowano wspólne działania wewnątrz firmy, takie jak wielkanocne karaoke, walentynkowa środa czy Tłusty Czwartek. Koszaliński zespół tworzą kreatywne osoby, pełne pomysłów i silnej woli rozwoju.

Koszalin:
75-122 Koszalin, ul. Szczecińska 25a,
tel.: +48 661 903 245,
sekretariat_koszalin@tt.com.pl