Image

Z trzema osobami na pokładzie, których niezłomność w dążeniu do celu była do pozazdroszczenia – Transition Technologies w Lublinie rozpoczęło swoją działalność 18 czerwca 2013 roku. Początkowo ten lubelski oddział współpracował z istniejącymi zespołami projektowymi w innych lokalizacjach, tworząc w ten sposób tak zwane rozproszone zespoły, które zajmowały się projektami w sektorze energetycznym i gazowym.

Od trzech do stu!

W miarę rozwoju biura, pracowników przybywało. Obecnie oddział w Lublinie zatrudnia ponad 100 specjalistów, którzy nie tylko pracują nad rozwiązaniami wewnętrznymi, ale także realizują projekty outsourcingowe dla sektora publicznego. Lubelskie biuro zlokalizowane przy ulicy Tomasza Zana 1, choć spełniało początkowe wymagania, okazało się niewielkie, z zaledwie czterema pokojami. To sprawiło, że oddział został przeniesiony do nowej, większej lokalizacji przy ul. Jana Pawła II.
Pracownicy aktywnie uczestniczyli w tworzeniu nowej przestrzeni biurowej, wnosząc swoją pomysłowość do stworzenia wyjątkowych wnętrz. Ich pomysłowość była niezwykle pomocna w stworzeniu klimatu, którego można pozazdrościć. Pracownicy w demokratycznym głosowaniu zadecydowali, że motywem przewodnim będzie rock.

We love rock’n’roll

Oficjalne otwarcie lubelskiego biura odbyło się 23 października 2014 roku. Oprócz uroczystej konferencji na gości czekała niezwykła niespodzianka – koncert w wykonaniu utalentowanych pracowników biura, podczas którego zaprezentowano najbardziej kultowe utwory zespołów, które zainspirowały nazwy sal konferencyjnych: Metallica, Nirvana, Guns N’ Roses i Red Hot Chili Peppers.
Zespół pracujący w Lublinie kontynuuje dynamiczny rozwój Grupy, co zaowocowało decyzją o wynajęciu dodatkowego piętra, które zostało otwarte w 2019 roku.
Obecnie w pokoju relaksacyjnym każdy pracownik ma możliwość uwolnienia swojego talentu muzycznego i zagrania ulubionych utworów na jednej z gitar elektrycznych, tworząc tętniące życiem i kreatywne środowisko.

Lublin:
20-538 Lublin, ul. Jana Pawła II 17,
tel.: +48 695 421 244,
sekretariat_lublin@tt.com.pl