Image

Czas na wycieczkę! Wyobraź sobie, że jest rok 2017. Planujemy otwarcie kolejnego biura. Tym razem wybór pada na Rzeszów.

Od coworkingu do własnej przestrzeni

W Rzeszowie zaczynaliśmy swoja działalność od biura coworkingowego przy ulicy Rejtana. Nasz zespół był niewielki, składał się z kilku osób, w tym Gabrieli Lew, odpowiedzialnej za rekrutację i HR oraz Dawida Mazurka, naszego COO (wcześniej pełnił funkcję lidera zespołu w lubelskim oddziale). Po około roku przenieśliśmy się do biura przy ulicy Litewskiej, gdzie przebywaliśmy do końca maja 2022 roku. Chociaż od czerwca zmienił się nasz adres, ulica pozostaje ta sama i obecnie znajdujemy się na Litewskiej 29.

Plan na Rzeszów jest taki!

Od samego początku zakładaliśmy zwiększenie liczby pracowników i konsekwentnie dążymy do tego celu. Obecnie zatrudniamy ponad 50 specjalistów, z naciskiem na programistów Java, front-end developerów i testerów. W Rzeszowie podejmujemy się zarówno projektów outsourcingowych, jak i zleceń związanych z sektorem energetycznym i gazowym.
Nasze rzeszowskie biuro wyróżnia się tętniącą życiem lokalizacją. Ta kosmiczna lokalizacja została odzwierciedlona w artystycznych malowidłach ściennych zdobiących nasze miejsce pracy.

Rzeszów:
35-302 Rzeszów, ul. Litewska 29 (2 piętro),
tel.: +48 609 470 228,
sekretariat_rzeszow@ttsw.com.pl