Image

Tu zaczyna się nasza historia. W niewielkim pokoju, w Pałacu Blanka przy ulicy Senatorskiej 14, niedaleko Placu Teatralnego powstała firma, która wtedy liczyła pięciu pracowników specjalizujących się w tworzeniu oprogramowania, tłumaczeniach branżowych i… dystrybucji mebli.
Miejsce to ma też szczególne znaczenie historyczne, gdyż to właśnie tutaj w czasie Powstania Warszawskiego zginął niezłomny Krzysztof Kamil Baczyński. Podążając za jego ideałami i niezłomnością stawialiśmy pierwsze kroki w rodzącej się w tamtych czasach branży IT.

Zaczęło się od Westinghouse

We wczesnych latach firma Transition Technologies była blisko związana z Westinghouse, co skłoniło niektórych programistów do wyjazdu na kilka miesięcy do USA na podstawie kontraktów. Dzięki temu, iż Westinghouse przeżywał gwałtowny wzrost znaczenia w branży IT w połowie lat 90., to pozwoliło na powrót pracowników do centrali firmy w Polsce i na rozwój rodzimej firmy. W związku z ciągłym powiększaniem się zespołu, biuro przeniesiono do obiektów przy ulicy Dzikiej. Szybko się jednak okazało, że i ta powierzchnia jest niewystarczająca.
W kwietniu 2003 roku firma znalazła nową siedzibę przy ulicy Pawiej. To biuro służy obecnie jako miejsce pracy dla utalentowanych programistów, wykwalifikowanych analityków, inżynierów i handlowców.

Innowacja to nasze DNA

Od ponad 30 lat zajmujemy się wytwarzaniem oprogramowania dla wielu sektorów gospodarki, a jedną z gałęzi jest przemysł ze szczególnym uwzględnieniem sektora energetycznego i gazowego. Nasze zaangażowanie w świadczenie usług outsourcingowych na najwyższym poziomie zapewnia szybki dostęp do wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT. To tutaj, w Warszawie, swoją siedzibę ma Zarząd, który nadzoruje naszą działalność i kierunek strategiczny.
Przez lata nasze warszawskie biuro było świadectwem wzrostu, odporności i dążenia do doskonałości w dziedzinie tworzenia oprogramowania. Nieustannie wprowadzamy innowacje i dostarczamy naszym klientom wyjątkowe rozwiązania, pozostając wiernymi naszym korzeniom, jednocześnie wykorzystując możliwości ery cyfrowej.

Warszawa:
01-030 Warszawa, ul. Pawia 55,
tel.: +48 22 331 80 20,
sekretariat_warszawa@tt.com.pl